Reklamlar
Havuç ve Pasta

Oyun Adı: Havuç ve Pasta

Kategori: Pasta Oyunları

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2015

Toplam Oynama: 316

Puan: 5.00

Yemek yapma oyunları sitemiz de ev yapımı bir tarif öğrenmeye ne dersiniz? Oyunumuzda havuç ile cupcakelerin lezzetine lezzet katacaksınız. Öncelikle margarini dilimleyecek, daha sonra da havuçları eğlenceli bir yöntemle rendeleyeceksiniz. Diğer tüm malzemeleri bir kapta buluşturup çırpıcı ile çırpacak cupcake hamurunuzu hazır hale getireceksiniz. Kalıplara koyulup pişen cupcakelerin üzerine minik havuç şekilleri vererek hem görüntüsünün hem de lezzetinin muhteşem olmasını sağlayacaksınız.Sitemiz yemekyapmaoyunlarioynaa.com iyi oyunlar diler.

Oynamak için tıklayınız!

Reklamlar
Benzer Oyunlar
Yemek yapma oyunları sitemiz de harika bir elmalı tatlı sizi bekliyor.Elma ar... Çikolatalı Kek Yap Ye adını verdiğimiz oyunda çikolata parçacıklarını eritin,... Böğürtlenli Pasta Oyununa başlamadan önce şu belirtmek isterim.Böğürtlen çok ... Yemek oyunları sitemizde güzel bir jöleli pasta yapma oyunun sizlerle.
Jölel... Yemek oyunları sitemize çikolatalı çilek oyunu isle karşınızdayız.İlk olarak ... Yemek oyunları sitemizde meyveli turta yapmaya ne dersiniz.Gittiğiniz mekanla...