Reklamlar
Ayşe Bebek Tatlı Oyunu

Oyun Adı: Ayşe Bebek Tatlı Oyunu

Kategori: Pasta Oyunları

Eklenme Tarihi: 3 Mart 2014

Toplam Oynama: 755

Puan: 0.00

Yemek oyunları sitemizde ayşe bebek sizlerle.Öncelikle Ayşe bebek ile markete gidecek ve tatlının yapımında kullanılacak her türlü malzemeyi alacaksınız. Ayşe bebek hangi reyona gitmek istediğini size gösterecek. Gitmek istediği reyonun sekmesine tıkladığınızda reyona gelecek ve Ayşe bebeğin istediklerini tek tek sepetinize koyacaksınız. Tüm malzemeleri aldıktan sonra Ayşe bebeğin mutfağına giderek tatlı yapımına başlayacaksınız. Tarif yönergelerini takip ederek kolaylıkla yapacağınız tatlı harika görünecek.Sitemiz yemekyapmaoyunlarioynaa.com iyi eğlenceler diler.

Oynamak için tıklayınız!

Reklamlar
Benzer Oyunlar
Fıstıklı tatlı oyunumuzda play yazısına tıkladıktan sonra karşınıza malzemele... Yemek oyunları sitemizde bugün sizlerle en ünlü Çikolatalı Kurabiyeyi yapacağ... Sevgililer Günü Pastası oyunumuz da ilk olarak pastanın dış kenarından süslem... Yemek oyunları sitemizde güzel bir jöleli pasta yapma oyunun sizlerle.
Jölel... Nefi mi nefis bir çikolatalı browni yapmaya ne dersiniz.Browni yapmanız için ... Ev resimli pasta yapma oyunumuza play e tıklayarak başlatıktan sonra istenen ...