Get Flash to see this player.

Tam ekran

Nefis Köy Tavuğu Pişirme

0.00

Açıklama: Yemek yapma oyunları sitemiz de akşam yemeğinde lezzetli tavuk yemeği yapmak için bütün malzemeleri hazırlanmış.Haydi hemen mutfağa gidip lezzetli tavuk yemeğimizi pişirelim.Ekranda size sunulan malzemeleri sırası ile yerleştirin.Sitemiz yemekyapmaoyunlarioynaa.com iyi oyunlar diler.

Nasıl Oynanır?: Oyunu mause ile oynayabilirsiniz.

Toplam Oynama: 382

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2015

Ekleyen:

Favorilere giriş yapınız.

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Arkadaşına yolla:

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

Arkadaşınızın E-Posta Adresi:

Resim doğrulama:

Bu Dosya ile ilgili sorun nedir?

Yorumlar:

Adı:

Mesaj:

Benzer Oyunlar
Merhabalar <a href= Karışık börek yapmak için yönledirileceksiniz siz de mausunuzla bu yönlendirm... Yemek oyunları sitemizde güzel bir omlet yapmaya ne dersiniz.Görüldüğü gibi i... Yemek yapma hususunda artık ustalaşmaya başladık değil mi?Büyükannenin istedi... Yemek yapma oyunları sitemiz de bugün lezzetli bir biftek yapacağız.Oyunumuzd... Hepimiz mutfakta yemek yapmayı bilmeliyiz.Yapmanız gereken masanız da bulunan... Japon yemeği mi yapmak istiyorsunuz.Buyrun oyunumuz sizlerle.
Hepinize <a hr... Balığı siz çocuklar çok seviyorsunuz ve çok vitaminli olduğunu bildiğiniz içi... Yemek yapma oyunları sitemiz de nefis bir tavuk pişirmeye ne dersiniz.Oyunda ... Bu oyunda böreğimizin içerisine patates koymamız gerekiyor bu yüzden patatesl... Sandiviç Oyununda amacımız çeşitli Sandiviç malzemelerini kullanarak leziz bi... Etli yemek herkes yapamaz.Çünkü etli yemek yapmak zordur.Sizde bu zor işi baş...