Get Flash to see this player.

Tam ekran

Nefis Köy Tavuğu Pişirme

0.00

Açıklama: Yemek yapma oyunları sitemiz de akşam yemeğinde lezzetli tavuk yemeği yapmak için bütün malzemeleri hazırlanmış.Haydi hemen mutfağa gidip lezzetli tavuk yemeğimizi pişirelim.Ekranda size sunulan malzemeleri sırası ile yerleştirin.Sitemiz yemekyapmaoyunlarioynaa.com iyi oyunlar diler.

Nasıl Oynanır?: Oyunu mause ile oynayabilirsiniz.

Toplam Oynama: 363

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2015

Ekleyen:

Favorilere giriş yapınız.

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Arkadaşına yolla:

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

Arkadaşınızın E-Posta Adresi:

Resim doğrulama:

Bu Dosya ile ilgili sorun nedir?

Yorumlar:

Adı:

Mesaj:

Benzer Oyunlar
Yemek yapma oyunları sitemiz de sağlıklı ve nefis aynı zamanda çok besleyici ... Merhabalar <a href= Yemek yapma oyunları sitemiz de nefis bir tavuk pişirmeye ne dersiniz.Oyunda ... Japon yemeği mi yapmak istiyorsunuz.Buyrun oyunumuz sizlerle.
Hepinize <a hr... Kahramanız dora akşam yemeğini yapmaya karar vermiştir.Yemek tarifi kitabında... Sandiviç Oyununda amacımız çeşitli Sandiviç malzemelerini kullanarak leziz bi... Karışık börek yapmak için yönledirileceksiniz siz de mausunuzla bu yönlendirm... Börekleri çok seviyoruz ve gün içerisinde çokca yiyoruz.Peki bu börekler nası... Yemek yapma oyunları sitemiz de Tavuklu ekmeğimizi yapmak için küçük bir alış... Balığı siz çocuklar çok seviyorsunuz ve çok vitaminli olduğunu bildiğiniz içi... Bu oyunda böreğimizin içerisine patates koymamız gerekiyor bu yüzden patatesl... Hepimiz mutfakta yemek yapmayı bilmeliyiz.Yapmanız gereken masanız da bulunan...